recenzje

Pończochy samonośne

WOLFORD MAGIC 12 DEN

Te pończochy Wolforda zaintrygowały nas na początku ceną i to jak najbardziej negatywnie. Z drugiej jednak strony efektowne opakowanie kusiło, wiec po dłuższym namyśle ulegliśmy i sięgneliśmy na półkę. Opakowanie jest bardzo starannie wykonane, co u tego producenta jest po prostu normą. Można mieć tylko nadzieje, że nogi modelki (tak jak i zresztą samochód) są wirtualne,… Czytaj dalej »

CALZEDONIA 50 DEN

Grube pończochy to w Polsce prawdziwa rzadkość. Ich zdobycie graniczy niemalże z cudem. Jest to zadziwiająca sprawa, świadcząca o dość dziwnym podejściu polskich firm do krajowego rynku. Nie wiadomo skąd przypuszczenie, że Polki nie chcą efektownie wyglądać w chłodniejsze dni. Póki co sprawę ratuje import. Calzedonia zastąpiła w sklepach Intimisimi wyroby Sisi. Nie jest to… Czytaj dalej »

GATTA MICHELLE 40 DEN

Po raz pierwszy udało się nam zdobyć polskie pończochy 40 Den. To dziwne ale producenci w Polsce wydają się nie dostrzegać zapotrzebowania na ten typ wyrobu. Czyżby ich zdaniem jesienią i początkiem zimy kobiety nie powinny chodzić w pończochach? Trochę dziwne podejście, ale jak widać coś się zmienia. Wracając do recenzji…. Opakowanie jak to zwykle… Czytaj dalej »

WOLFORD INDIVIDUAL 8 DEN

Opakowanie wykonane jest poprawne i przyjemne dla oka. Modelka efektownie prezentuje pończochy. Wolford znany jest z tego, iż bardzo duży nacisk kładzie także na jakość i wygląd opakowania. Z drugiej strony trudno nie zauważyć, że to konkretne opakowanie choć bardzo dobre, nie jest jednak szczytowym osiągnięciem tej firmy, widzieliśmy po prostu lepsze Wolford jest firmą… Czytaj dalej »

GLAMOUR ERICA 12 DEN

Była to pierwsza recenzowana przez nas para pończoch. Na pierwszy ogień poszło opakowanie. Po pobieżnym oglądnięciu, stwierdziliśmy, iż wiele brakuje mu do doskonałości. Obrazek jest byle jaki, modelka wyglądająca raczej jak kawał słupa, ogólnie projektant zbytnio się nie wysilił. Wrażenie poprawia kolorystyka całości. Kolory są raczej stonowane, całość prezentuje pewną wizję plastyczną. Ogólnie jednak raczej… Czytaj dalej »

PHILIP MOTIGNON COOL SUMMER 8 DEN

Zgodnym chórem stwierdziliśmy, że opakowanie jest prawie doskonałe. Aż miło popatrzeć, wszystko jest we właściwych proporcjach. Znakomita koncepcja plastyczna. Ładne wyważenie tekstu i obrazka. To rzadko spotykane, że zdjęcie naprawdę pokazuje jak towar rzeczywiście wygląda. Po otwarciu pończochy wyglądają nadal poprawnie. Mąż lekko zaniepokoił się dotykiem. Po chwili uznał, że całość mieści się w normie… Czytaj dalej »

SISI QUEEN 40 DEN

Opakowanie jest nieco lepsze niż w przypadku pończoch firmy Glamour, ale jemu również daleko do doskonałości. Brak jest w nim jakiejkolwiek ekspresji. Mamy tu raczej pseudo artyzm i szaroburą kolorystykę. Za to po otwarciu bardzo pozytywne wrażenie. Z opakowania wyłania się typowy splot 40Den wysokiej jakości. Wszystko jest tak jak powinno być. Pończochy są jeszcze… Czytaj dalej »

CONSAY BIS 15 DEN

Nasz kolejny mały eksperyment. Tym razem zaintrygowała nas niesamowicie niska cena wyrobu. Cena 6PLN jest raczej kojarzona z rajstopami niż z pończochami, test wydał się wiec jak najbardziej na miejscu. Opakowanie powoduje mieszane uczucia. Co prawda pończochy są dobrze eksponowane, ale całość jest dość toporna. Kompletny brak tła. Poza parą dość ładnych nóg nie ma… Czytaj dalej »

PALMERS NON SLIPPING 20 DEN

Bardzo spodobało mi się opakowanie, które w przeciwieństwie do większości obecnych na rynku nie jest kopertą. To opakowanie ma bardzo wygodną formę małęgo pakuneczku, wielkości stanowiącej połowę tradycyjnego opakowania do pończoch. Jest to niewątpliwie ogromną zaletą dla kobiet które lubią nosić nie za duża torebkę. Opakowanie jest bardzo estetyczne. Utrzymane w jasnych kolorach, z nowoczesną… Czytaj dalej »