recenzje

GOLDEN LADY IDEAL 15 DEN

Ideal15
Rajstopy tej firmy były swego czasu niezwykle popularne w Polsce, teraz jednak wyraźnie oddały pola konkurencji. Zdobyta przez nas para raziła paskudnym opakowaniem. Trudno jednoznacznie określić w czym tkwi problem. Wydaje się, że okropny efekt to połączenie dziwnej pozy modelki, tandetnej mini oraz koszmarnych klapek na szpilce. Całość sprawia jednak odpychające wrażenie.

W środku klasyczne rajstopy z wydzieloną częścią majteczkową. Bardzo starannie wykonany splot od razu poprawia ogólne wrażenie. Ta marka zawsze charakteryzowała się dużą odpornością na zaciąganie, dotyczy to także tego egzemplarza. Rajstopy mają ładny kolor, są delikatne i miłe w dotyku, a po ubraniu efektownie prezentują się na nogach.
Problemem jest za to nadmierna połyskliwość wyrobu. Oczywiście, niektórym użytkowniczkom może się to podobać, naszym jednak zdaniem producent mocno przesadził.
Zaskoczyło nas za to bardzo dobre wykonanie wzmocnień palców. Zgodnie z opisem na pudełku jest ono praktycznie niewidoczne, ale równocześnie sprawia wrażenie dość wytrzymałego.

Ocena ogólna: Dobra. Byłoby dużo lepiej bez tego połysku i do tego to okropne opakowanie.

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 3.5
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.5
3 Wykonanie techniczne (splot) 4.25
4 Dotyk/komofort noszenia 4.25
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4.5
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4

Ocena łączna:
4.25

opakowanie