recenzje

IBICI NO STRESS 8 DEN

opakowanie

Tegoroczne lato było dość gorące co raczej nie sprzyjało noszeniu rajstop. Był to rzadki widok na ulicach, po części spowodowany słabą dostępnością wyrobów dopasowanych do takiej aury. Także i my dość nerwowo szukaliśmy więc wyrobów lekkich, wygodnych do noszenia, sprawdzających się  nawet w upały. Takim wymaganiom sprostają oczywiście wyroby o grubości 8 DEN, niestety praktycznie nie produkowane w Polsce.  Co prawda największy polski producent ma w swej ofercie rajstopy 8 DEN, ale jest to wyrób raczej niedoskonały. Na szczęście znaleźliśmy rozwiązanie, tegorocznym odkryciem są dla nas włoskie rajstopy IBICI.
Na początku troszkę rozczarowało nas pudełko. Jest ono raczej nieciekawe, choć wykonane poprawne, eksponujące cechy  produktu. Prawdę mówiąc inne opakowania tej firmy są dużo ciekawsze.
Po otwarciu miłe zaskoczenie. W pudełku znajdują się bardzo delikatne, a zarazem ładnie wykonane rajstopy. Splot i barwa nie budzi żadnych zastrzeżeń, a waga od razu wskazuje, że mamy do czynienia naprawdę z wyrobem 8 DEN. Po ubraniu rajstopy są bardzo lekkie, praktycznie niewidoczne na nogach,  zapewniają prawdziwy komfort przy nawet dość wysokich temperaturach (oczywiście ubrane same lub w połączeniu ze stringami dla mniej odważnych Pań). Innowacją, znaną nam jednak z wyrobów Wolforda jest brak gumki ściągającej w pasie. Technologia Logic polega na odpowiednim zwężeniu rajstop w górnej części, co bardzo dobrze sprawdza się zwłaszcza w lecie. Trwałość wyrobu nie jest zła, choć należy pamiętać, że nie są to wyroby do wielokrotnego użytku..

Ocena ogólna: 
Bardzo dobry produkt z nową technologią Logic No Stress posiadają wszystkie zalety wyrobów 8 DEN, co sprawia, że choć same niewidoczne, poprawiają wygląd każdej nogi. Niestety za nowość trzeba dość sporo zapłacić.

(Eva)

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 4
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.5
3 Wykonanie techniczne (splot) 4.5
4 Dotyk/komofort noszenia 4.5
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4.5
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4.75

Ocena łączna:
4.48

No Stress