recenzje

PHILIP MOTIGNON COOL SUMMER 8 DEN

motignon

Zgodnym chórem stwierdziliśmy, że opakowanie jest prawie doskonałe. Aż miło popatrzeć, wszystko jest we właściwych proporcjach. Znakomita koncepcja plastyczna. Ładne wyważenie tekstu i obrazka. To rzadko spotykane, że zdjęcie naprawdę pokazuje jak towar rzeczywiście wygląda.
Po otwarciu pończochy wyglądają nadal poprawnie. Mąż lekko zaniepokoił się dotykiem. Po chwili uznał, że całość mieści się w normie – choć zna wyroby bardziej delikatne. Pończochy te mają bardzo ciekawą i efektowną koronkę, wąską, pozwalającą na noszenie pończoch do nawet niezwykle krótkich spódniczek. Splot jest jednolity, ale ma spore predyspozycje do zaciągania się. To jednak cecha wielu wyrobów z tak lekkiego włókna. W tych pończochach efekt psuje nieco stopień przeźroczystości, wydawałoby się że 8 Den, powinno dawać efekt mgiełki na nogach. Tymczasem przez chwilę mieliśmy wrażenie, iż pończochy 12 Den firmy Glamour mają lepszą przeźroczystość. Okazuje się jednak, że te pończochy mają swoją specyfikę. Z dalszej perspektywy (około 1,5 m) wyglądają rewelacyjnie – zwiewnie i delikatnie. A ponieważ są wykonane z włókna 8 DEN nadają się nawet na największe upały.

Ocena ogólna prawie bardzo dobra. Gdyby nie niedoskonały wygląd splotu z bliska oraz pewna szorstkość w dotyku byłaby piątka za wrażenie. Ale i tak jest nieźle – szkoda, że tak drogo. My zdobyliśmy je za 35PLN

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 5
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.5
3 Wykonanie techniczne (splot) 4
4 Dotyk/komofort noszenia 4.5
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4.75

Ocena łączna:
4.43

opakowanie