recenzje

VENZIANA INTRIGO MODA 15 DEN

Venziana

Jak zawsze na początku rzut oka na opakowanie. Straszliwy minimalizm. Czyżby brak środków na modelkę, czy też inne tajemnicze powody są powodem tej mizerii wizualnej??? Mówiąc krótko: po prostu nieładne.
Rozrywam opakowanie i wyciągam to co wszystkich najbardziej interesuje. W środku są pończochy do pasa 15 Den z dodatkiem włókna lycra. Wygląd wyrobu na szczęście mile zaskakuje, po opakowaniu spodziewałam się wszystkiego najgorszego.
Kolor pończoch jest miły dla oka, a splot również bardzo poprawny. Pończochy założone na nogę wyglądają zadziwiająco dobrze, lepiej niż sugerowałaby to cena kwalifikująca produkt raczej do dolnych rejonów średniej półki. Górne wykończenie pończoch jest porządnie wykonane, łatwo dają się zapinać do paska. Mankamentem tego wyrobu jest bardzo szerokie łączenie mankietu z pozostałą częścią pończochy. W efekcie pończochy nie nadają się do mini (co oczywiście nie zawsze jest problemem).


Ocena ogólna: dobra.
Produkt ze średniej półki, przy stosunkowo niskiej cenie, prezentuje zaskakująco dobrą jakość. Tylko to koszmarne opakowanie…

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 3.5
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.25
3 Wykonanie techniczne (splot) 4
4 Dotyk/komofort noszenia 4
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4.5
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4.25

Ocena łączna:
4.1

opakowanie