recenzje

Pończochy do pasa

FIRST QUALITY NUDE HEEL

Opakowanie typowe dla nylonów ze średniej półki. Nic wielkiego, ale nic nie przeraża. Całość opakowania dość miła dla oka. Po otwarciu pojawiają się klasyczne pończochy mirco mesh bez wzmocnionej pięty czyli tzw. nude heel. Ten typ pończoch doskonale nadaje się do sandałów (dla osób które nie chcą demonstrować wzmocnionej pięty). Przeźroczystość jest nieco mniejsza niż… Czytaj dalej »

NATIONALS MIRACLE FIT RHT

Trudno mówić o opakowaniu. Pończochy są wiekowe, pamiętać należy, ze nieco inaczej widziano wtedy sprawę reklamy. Nationals był jednym z wiodących producentów pończoch, a jego charakterystyczne żółto-czerwone opakowania z mapą USA były łatwo rozpoznawalnym symbolem firmy. Całość jest poprawna, choć na dzisiejsze czasy dość bezbarwna. Po otwarciu przeżyliśmy spore zaskoczenie. W środku są pończochy RHT… Czytaj dalej »

CERVIN BICOLOR 15 DEN

Tym razem pokusiliśmy się o zrecenzowanie współcześnie produkowanych pończoch nylonowych.  Jak zwykle zaczęliśmy od dokładnego oglądnięcia opakowania. Według nas opakowanie jest bardziej niż poprawne. Producent starał się podkreślić elegancję i szyk wyrobu. Widać że design jest starannie przemyślany, nawet wiek modelki wskazuje na konkretną grupę odbiorców. Zgodnie z opisem pończochy są wykonane w technologii z… Czytaj dalej »

POMPEA VOILE 15 DEN

Opakowanie raczej nas nie zachwyca. Modelka bardzo przeciętna, strój nieciekawy, tło żadne, a co gorsze nie wiadomo dlaczego na fotografii widzimy pończochy samonośne. Pełni niepokoju rozrywamy więc opakowanie.Na szczęście zawartość pudełka jest zgodna z opisem (choć nie ze zdjęciem). Pończochy mają bardzo wąską, ale efektowną koronkę. Nadają się nawet do bardzo krótkich spódniczek. Pozytywne wrażenie… Czytaj dalej »

CONSAY OBSSESION 17 DEN

Opakowanie jest przyzwoite. Nic nadzwyczajnego, ale dość ładne z wyglądu, co jak na polskich producentów jest raczej rzadko spotykane. Otwieraniu towarzyszył spory niepokój. Wyroby tej firmy są bardzo zróżnicowanej jakości, nie wiedzieliśmy więc czego tym razem należy się spodziewać. Na szczęście spotkało nas przyjemne zaskoczenie. pończochy już na pierwszy rzut oka są dość dobrej jakości…. Czytaj dalej »

MAGNOLIA 3975 BHF ORIGINAL FULLY FASHIONED 15 DEN

3975 BHF ORIGINAL FULLY FASHIONED15 DENIER NYLON 60 GUAGE STOCKINGS WITH BLACK HEEL, FOOT & SEAM Pończochy firmy Magnolia skusiły nas już bardzo dawno temu swoją ceną, kupiliśmy kilka par i byliśmy zadowoleni. Kupiliśmy klasyczne ff i rth. Tiy razem skusiliśmy sic na dość oryginalny model ff, a mianowicie – 3975 BHF Original Fully Fashioned15… Czytaj dalej »

VENZIANA INTRIGO MODA 15 DEN

Jak zawsze na początku rzut oka na opakowanie. Straszliwy minimalizm. Czyżby brak środków na modelkę, czy też inne tajemnicze powody są powodem tej mizerii wizualnej??? Mówiąc krótko: po prostu nieładne. Rozrywam opakowanie i wyciągam to co wszystkich najbardziej interesuje. W środku są pończochy do pasa 15 Den z dodatkiem włókna lycra. Wygląd wyrobu na szczęście… Czytaj dalej »