recenzje

CONSAY BIS 15 DEN

timor 20

Nasz kolejny mały eksperyment. Tym razem zaintrygowała nas niesamowicie niska cena wyrobu. Cena 6PLN jest raczej kojarzona z rajstopami niż z pończochami, test wydał się wiec jak najbardziej na miejscu.
Opakowanie powoduje mieszane uczucia. Co prawda pończochy są dobrze eksponowane, ale całość jest dość toporna. Kompletny brak tła. Poza parą dość ładnych nóg nie ma nic więcej. Jednak jak na polskie warunki to już coś. Opakowanie daje się zaakceptować.
Pierwsze wrażenie po wyjęciu z folii jest negatywne. Odrzuca zapach farby (czyżby drukarska???), a pończochy w dotyku są bardzo szorstkie. Kolejna rzecz na którą zwróciliśmy uwagę to koronka. W tym modelu pończoch jest ona bardzo wąska (co ma wiele zalet), ale całkowicie akceptowalna (wzorek w kwiatki).
Kolor pończoch jest w miarę jednolity, chociaż ciągle odrzuca ten dziwny zapach. Po ich ubraniu widać, że pończochy są bardzo nietrwałe – podatne na zaciąganie.

Ocena: lekko poniżej przeciętnej.
 Wyrób jest jednak przede wszystkim tani. Za tą cenę nie można się spodziewać żadnych rewelacji. Z drugiej strony pończochy są poprawnie wykonane, mogą więc liczyć na potencjalnych nabywców. W sumie jest lepiej niż się spodziewaliśmy.

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 4
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 3.75
3 Wykonanie techniczne (splot) 3.75
4 Dotyk/komofort noszenia 3.25
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 3.5
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 3.75

Ocena łączna:
3.65

opakowanie