recenzje

GLAMOUR ERICA 12 DEN

Erica12
Była to pierwsza recenzowana przez nas para pończoch. Na pierwszy ogień poszło opakowanie. Po pobieżnym oglądnięciu, stwierdziliśmy, iż wiele brakuje mu do doskonałości. Obrazek jest byle jaki, modelka wyglądająca raczej jak kawał słupa, ogólnie projektant zbytnio się nie wysilił. Wrażenie poprawia kolorystyka całości. Kolory są raczej stonowane, całość prezentuje pewną wizję plastyczną. Ogólnie jednak raczej nie jest dobrze.
Pierwsze wrażenie po otwarciu opakowania było już jednak jak najbardziej pozytywne.
Splot jest jednolity i w miarę dobrze wykonany. Nie widać żadnych uszkodzeń, co się niestety czasami zdarza. Zaskoczyła nas duża przeźroczystość pończoch (zgodna z oznaczeniem na opakowaniu), które po rozciągnięciu sprawiały wrażenie bardzo delikatnych.  Kolorystycznie nie mamy nic do zarzucenia, a pasek koronkowy jest ładny, choć wzór bardzo pospolity.
Pończochy są miłe w dotyku, co po części jest zaletą obróbki, a po części dużej domieszki elastynu (25%) .Ich dotyk na pewno spodoba się płci przeciwnej. Pończochy mają jednak jedną poważną wadę. Jest nią zbyt ciasny pasek silikonowy, co psuje komfort noszenia. Rekomendujemy więc je wyłącznie Paniom o szczupłych nogach.

 

Ocena ogólna dobra. Nic nas nie zachwyciło, ale nic też nie odrzuciło. Jedyny poważny mankament tych pończoch to za wąskie paski silikonowe. Przy takiej przeciętności wyrobu zastrzeżenie budzi również jego cena. 30PLN to jest naprawdę troszkę za dużo.

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 3.75
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.25
3 Wykonanie techniczne (splot) 4
4 Dotyk/komofort noszenia 3.5
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4

Ocena łączna:
3.95

erica opakowanie