recenzje

CONSAY FRANTIC 20 DEN

Ten wyrób nas zaciekawił. Consay wpadł na oryginalny pomysł i wypuścił rajstopy microfibra (a więc w założeniu raczej ciepłe),  ze stosunkowego cienkiego włókna 20 den. Naprawdę zaintrygowało nas co z tego wyszło, bo taka kombinacja daje szansę na rajstopy tylko lekko kryjące, a jednak dość ciepłe.
Pozytywnym zaskoczeniem jest już sam wygląd pudełka. Na opakowaniu mamy bardzo ładnie wyeksponowany wyrób, w efektownej szacie kolorystycznej. To duży plus i rzadkość u polskich producentów.
Kolejna przyjemna niespodzianka spotyka nas po otwarciu. Rajstopy są bardzo starannie wykonane, kolor i splot nie budzą najmniejszych zastrzeżeń. Do tego produkt jest przyjemny w dotyku. Po ubraniu wrażenia jeszcze się poprawiają. Wyrób jest komfortowy w noszeniu i ładnie leży na nodze. Oczywiście siłą rzeczy włókno microfibra jest mniej przeźroczyste i wyrób jest przez to nieco bardziej kryjący niż typowe rajstopy 20 dn. Za rajstopy są zaskakująco ciepłe jak na tą wagę wyrobu.
Musimy przyznać, że jest to jeden z najciekawszych produktów jakie ostatnio oglądaliśmy. Bardzo interesujący pomysł, wykonanie oraz przyzwoita cena. Idealny wyrób na jesienne dni. Warto także odnotować, że wyrób jest dostępny, aż w pięciu  rozmiarach, w tym bardzo dużej 5 z elastyczną górą. To cenna uwaga dla Pań oczekujących dziecka, bowiem rajstopy ciążowe są znacznie droższe i zazwyczaj gorzej wykonane.

Oceny składowe:

1 Ocena jakości opakowania 3.75
2 Wrażenie wizulane/przeźroczystość/jakość koloru 4.25
3 Wykonanie techniczne (splot) 4
4 Dotyk/komofort noszenia 3.5
5 Podatność na uszkodzenia mechaniczne (zaciąganie) 4
6 Wrażenie subiektywne (tzw. miodność wyrobu) 4.5

Ocena łączna:
4